ABB Infoservis

ABB Infoservis

Servisní aplikace ABB Infoservice slaví úspěchy nejen mezi zákazníky.

Nedávno jsme se zúčastnili prestižní tuzemské soutěže WEBTOP100, kde se setkává to nejlepší v oblasti digitální komunikace, a to před špičkovou porotou složenou z 15 odborníků.

 S radostí oznamujeme, že ABB zabodovalo a v kategorii Digitální transformace jsme se umístili na 3. místě. Pro ABB je to významné ocenění za inovativní přístup v oblasti digitálních služeb.

ABB Robotika uvedla na trh aplikaci ABB Infoservice, revoluční nástroj, který zjednodušuje monitorování provozu robotů ve výrobě u zákazníků. Aplikace, která byla vyvinutá v Česku, představuje milník v efektivitě a snadnosti použití pro správu a údržbu robotů, umožňující i malým firmám bez specializovaného personálu maximalizovat výkon svých výrobních zařízení.

Uživatelé ABB Infoservice mají k dispozici komplexní monitorování stavu svých robotů a jednoduchou možnost objednání potřebného příslušenství. Aplikace rovněž nabízí chatovací možnost s odborníky a rychlé vyhledání potřebných kontaktů a lze ji využívat nejen na telefonu, ale i přes webové rozhraní (počítač, tablet apod.)  Ať už ve firmě sleduje stav robotů ředitel, manažer, programátor nebo operátor, novou aplikaci můžou používat všichni.

Využitím této aplikace prostřednictvím týmu Digitálního servisu ABB získávají zákazníci nejen přehled o stavu svých zařízení, ale také schopnost rychle reagovat na potenciální problémy.

Viktor Červený, Digital Service Manager společnosti ABB Robotics & Discrete Automation, vyjádřil nadšení z přínosu aplikace: "ABB Infoservice šetří čas i náklady našim zákazníkům. Poskytuje jim kompletní přehled o stavu jejich robotů a umožňuje rychlé řešení případných problémů. Tato aplikace otevírá možnosti využití robotiky pro široké spektrum podnikatelů."


ABB Infoservis - webová a mobilní aplikace 

Zveřejněno: 26.11.2023

Další aktuality

Podpořme Veroniku na její cestě k lepšímu startu do života!
Podpořme Veroniku na její cestě k lepšímu startu do života!

Veronika z Liberce se narodila s genetickou epilepsií. Vlivem epilepsie nemluví, ale používá znakovou řeč a další alternativní komunikaci pro dorozumívání s okolím. Má zavedenou sondu do žaludku pro hlavní příjem stravy. Potýká se i s mnoha dalšími zdravotními problémy. I přes všechny peripetie…

Webinář údržby CSRD Roadshow MANUFACTURING
Webinář údržby CSRD Roadshow MANUFACTURING

CSRD - ESG - Evropský pohled na udržitelnost

Ve spolupráci s EFNMS Vám přinášíme možnost sledovat webinář na téma UDRŽITELNOST pohledem zahraničních asset manažerů.

Pozvánka na webinář:       KLIKNI ZDE

Přihláška na webinář:       KLIKNI ZDE

Evropský pohled na tematiku ESG pak budete mít možnost…

ESG základy - nový seminář ČSPÚ
ESG základy - nový seminář ČSPÚ

NOVINKA ČSPÚ

ESG - základy, první kroky a praktické souvislosti

jako pokračování úspěšného webináře jsme pro vás připravili jednodenní seminář, ve kterém se dozvíte základy a praktické souvislosti, které Vám pomohou překonat první kroky a pomůže vám nastartovat přechod na udržitelný business.…