ABB Infoservis

ABB Infoservis

Servisní aplikace ABB Infoservice slaví úspěchy nejen mezi zákazníky.

Nedávno jsme se zúčastnili prestižní tuzemské soutěže WEBTOP100, kde se setkává to nejlepší v oblasti digitální komunikace, a to před špičkovou porotou složenou z 15 odborníků.

 S radostí oznamujeme, že ABB zabodovalo a v kategorii Digitální transformace jsme se umístili na 3. místě. Pro ABB je to významné ocenění za inovativní přístup v oblasti digitálních služeb.

ABB Robotika uvedla na trh aplikaci ABB Infoservice, revoluční nástroj, který zjednodušuje monitorování provozu robotů ve výrobě u zákazníků. Aplikace, která byla vyvinutá v Česku, představuje milník v efektivitě a snadnosti použití pro správu a údržbu robotů, umožňující i malým firmám bez specializovaného personálu maximalizovat výkon svých výrobních zařízení.

Uživatelé ABB Infoservice mají k dispozici komplexní monitorování stavu svých robotů a jednoduchou možnost objednání potřebného příslušenství. Aplikace rovněž nabízí chatovací možnost s odborníky a rychlé vyhledání potřebných kontaktů a lze ji využívat nejen na telefonu, ale i přes webové rozhraní (počítač, tablet apod.)  Ať už ve firmě sleduje stav robotů ředitel, manažer, programátor nebo operátor, novou aplikaci můžou používat všichni.

Využitím této aplikace prostřednictvím týmu Digitálního servisu ABB získávají zákazníci nejen přehled o stavu svých zařízení, ale také schopnost rychle reagovat na potenciální problémy.

Viktor Červený, Digital Service Manager společnosti ABB Robotics & Discrete Automation, vyjádřil nadšení z přínosu aplikace: "ABB Infoservice šetří čas i náklady našim zákazníkům. Poskytuje jim kompletní přehled o stavu jejich robotů a umožňuje rychlé řešení případných problémů. Tato aplikace otevírá možnosti využití robotiky pro široké spektrum podnikatelů."


ABB Infoservis - webová a mobilní aplikace 

Zveřejněno: 26.11.2023

Další aktuality

TESTO profesionální termokamery
TESTO profesionální termokamery

 Profesionální termokamery Testo pro efektivní průmyslovou údržbu.  

Termokamery testo 872s a testo 883 jsou ideální pro získání rychlého přehledu stavu Vašeho výrobního zařízení a instalací. Jsou první volbou pro každého, kdo chce vidět více tepelných detailů ve vyšším rozlišení. Oba tyto modely…

CMMS pro rok 2024
CMMS pro rok 2024

Přehled nejnovějších trendů v CMMS pro rok 2024.

CMMS - česky = Systém pro plánování a řízení údržby a servisu.

Bez digitálního pomocníka již budete jen velmi těžko a neefektivně řídit moderní údržbu.

Rok 2024 přináší revoluční změny v oblasti CMMS (Computerized Maintenance Management Systems).…

Nový kolektivní člen a partner ITICA s.r.o.
Nový kolektivní člen a partner ITICA s.r.o.

ITICA – Váš komplexní partner pro SAP řešení

Ve světě podnikových systémů SAP je nutnost inovativních a na míru šitých řešení stále zřetelnější. Tato řešení nejenže drží krok s technickými požadavky, ale také překonávají očekávání uživatelů. Společnost ITICA, lídr v oblasti poskytování SAP služeb,…