Body of Knowledge

Body of Knowledge

Klíč k efektivitě: Prohloubení znalostí v údržbě a správě majetku s EFNMS.

Evropská federace národních společností pro údržbu (EFNMS) představila významný informační zdroj pro profesionály v oblasti údržby a správy majetku – publikaci " Maintenance Body of Knowledge" (BoK). Tato bezplatná, po registraci e-mailu přístupná publikace, zahrnuje desítky stran systematicky rozdělených do šesti propracovaných kapitol. Každá kapitola nabízí důkladný pohled do různých aspektů údržby a správy majetku, od teoretických základů až po praktické aplikace a strategie zaměřené na zvýšení efektivity a snížení nákladů.

E book "Maintenance Body of Knowledge" vznikl ve spolupráci renomovaných odborníků, jako Antoine Despujolse z francouzské společnosti AFIM, Karieho Komonena z Finska nebo Alexe Stubery, bývalého předsedy EFNMS ze Švýcarska. Tento interdisciplinární tým poskytl v publikaci široký záběr odborných znalostí, což z ní představuje cenný zdroj pro všechny, kteří chtějí dozvědět více o nejnovějších trendech a osvědčených postupech v oblasti údržby a správy majetku.

Kniha "Maintenance Body of Knowledge" slouží nejen jako statický zdroj, ale je koncipována jako dynamicky se rozvíjející nástroj, který bude průběžně aktualizován, aby odpovídal neustálým změnám v technologiích, metodách a průmyslových standardech údržby. Tento přístup zajišťuje, že publikace bude i nadále relevantní a užitečná pro současné i budoucí potřeby profesionálů v oblasti údržby a správy majetku. "Maintenance Body of Knowledge" je proto ideální volbou pro ty, kteří hledají způsoby, jak zlepšit údržbu a zvýšit konkurenceschopnost svých organizací na globálním trhu.


E book ke stažení zde  "Maintenance Body of Knowledge"

Zveřejněno: 10.05.2024

Další aktuality

TESTO měření elektrických veličin
TESTO měření elektrických veličin

V seriálu "Testo ŘEŠENÍ"

vám přinášíme společně s našim partnerem Testo s.r.o další řadu špičkových námětů nejenom v oblasti údržby.

 Profesionální přístroje Testo pro měření elektrických veličin

Inovativní přístroje pro měření elektrických veličin od společnosti Testo vynikají díky mimořádně…

Ohlédnutí za konferencí TOP 2024
Ohlédnutí za konferencí TOP 2024

Konference Údržba pro TOP manažery 2024 se vydařila - děkujeme za aktivní účast. sešlo se nás celkem 167 zastoupeno bylo 94 organizací a firem bylo shlédnuto 33 prezentací u stánků nabídlo a prezentovalo své produkty a služby 22 vystavovatelů

Připravujeme pro Vás další konferenci - ÚDRŽBA 2024 na…

Inovativní produkty pro potrubní infrastrukturu
Inovativní produkty pro potrubní infrastrukturu

PLC SERVICES a.s. - Výstavba, montáž a opravy ocelových potrubních systémů

Partnerská organizace ČSPÚ - PLC SERVICES a.s. Vám přináší informace o moderních kompozitních materiálech, které firma používá pro trvalé opravy produktovodů.

Kompozitní objímky pro ropovody podle ASME B31.4 Kompozitní…