Kdo jsme.
Společnost byla založena v roce 1998 pod názvem STP Special Services s. r. o. V roce 2009 prošla reorganizací a přejmenováním na PLC Services, a. s.
Po celou dobu působíme v oblasti výstavby a oprav potrubních vedení v petrochemickém a plynárenském průmyslu, kde se specializujeme na prostředí s hořlavými produkty. Pro tuto činnost jsme získali potřebná oprávnění a odborně kvalifikovaný personál s mnohaletými zkušenostmi.
Naše hlavní činnosti.
PLC Services a.s. se zaměřuje na výstavbu, montáž a úpravu dálkovodů (produktovody, ropovody, plynovody, horkovody), úpravu ocelových potrubních systémů orientované na prostředí s nebezpečím výbuchu. Provádění trvalých oprav, defektů na potrubí za provozu - kompozitní systémy s garancí min. 20 let! Speciální odborné práce na potrubí (nejiskřivé řezání, vysazování odboček a vrtání za provozu, zastavení průtoku média - stopplování).
Naše další činnosti.
Provoz svářečské školy, certifikace a periodické kurzy svářečů, konzultace v oblasti svařování.
PŘELOŽKY – VÝSTAVBY – OPRAVY - REHABILITACE
PLYNOVOD – ROPOVOD – PRODUKTOVOD - HORKOVOD
PLYNOVOD – ROPOVOD – PRODUKTOVOD - HORKOVOD
PŘELOŽKY – VÝSTAVBY – OPRAVY - REHABILITACE
Kdo jsme:
Společnost byla založena v roce 1998 pod názvem STP Special Services s. r. o. V roce 2009 prošla reorganizací a přejmenováním na PLC Services, a. s.
Po celou dobu působíme v oblasti výstavby a oprav…
POMOZTE VAŠÍKOVI UDĚLAT PRVNÍ KRŮČKY!
Vašík, roční chlapeček, se narodil předčasně a jeho život byl poznamenán krvácením do mozku, což mělo za následek diagnózu dětské mozkové obrny.
Jeho rodiče se nevzdali a od samého začátku se snažili poskytnout mu veškerou péči a podporu, kterou potřeboval.…
NEXT 3D přináší téma skutečných inovací díky 3D tisku a 3D skenování staví na zajímavých řečnících z české praxe
Nikdo nezná možnosti 3D tisku a 3D skenování lépe než ti, kdo už moderní technologie naplno využívají v průmyslu a výrobě, ve výzkumu i vývoji.
Po velmi příznivém ohlasu vloni se…