Nový kolektivní člen a partner Mitsubishi Electric Česká republika

Nový kolektivní člen a partner  Mitsubishi Electric Česká republika

Představujeme nového kolektivního člena a partnera Mitsubishi Electric Česká republika.

Technologický pokrok je motorem změn moderního života.

Již více než 100 let společnost Mitsubishi Electric přispívá k tomuto procesu svou špičkovou technologií, inovacemi a vysoce kvalitními produkty.

Společnost Mitsubishi Electric je světovým lídrem v oblasti průmyslové automatizace. Řešení Mitsubishi Electric jsou úspěšně používána v průmyslových odvětvích jako jsou F&B, automobilový průmysl, spotřební elektronika, průmyslová technika, věda, energetika, vodní hospodářství a řízení budov. 

Inovativní přístup k Průmyslu 4.0 umožňuje díky japonské koncepci e-F@ctory zvyšovat efektivitu a kvalitu výroby při současné redukci nákladů. Všechny produkty společnosti Mitsubishi Electric jako programovatelné PLC, pohony, průmyslové roboty, dotykové panely, CNC a laserové stroje   jsou oceňovány jako špičkové produkty v daných oborech a přinášejí obchodní úspěch po celé Evropě více než 30 let.

Práce špičkového servisního týmu, ale i produkty určené do oddělení údržeb vhodně kvalifikují Mitsubishi Electric Česká republika k aktivnímu členství v České společnosti pro údržbu. Jejich odborníci budou pravidelně přispívat k tématům z oblasti prediktivní údržby a umělé inteligence, automatizace, robotizace a digitalizace průmyslu, kde má údržba své neochvějné místo.

Mitsubishi Electric se angažuje v trvalém zlepšování technologických řešení – pro větší pokrok a lepší kvalitu života – v souladu s firemním motem Changes for the Better.


web: Mitsubishi Electric Česká republika

Zveřejněno: 02.09.2022

Další aktuality

ABB Infoservis
ABB Infoservis

Servisní aplikace ABB Infoservice slaví úspěchy nejen mezi zákazníky.

Nedávno jsme se zúčastnili prestižní tuzemské soutěže WEBTOP100, kde se setkává to nejlepší v oblasti digitální komunikace, a to před špičkovou porotou složenou z 15 odborníků.

 S radostí oznamujeme, že ABB zabodovalo a v…

ZDARMA - Webinář na téma - ESG
ZDARMA - Webinář na téma - ESG

"ESG - cesta k trvale udržitelnému růstu a konkurenční výhodě"

Pro mnohé firmy zkratka neznámá ale brzy povinná.

Smart building club České společnosti pro údržbu vás zve na webinář, kde si položíme dvě stěžejní otázky:

Co udělat předtím, než začnete snižovat svou uhlíkovou stopu? Jak efektivně a…

DIAGO 2024
DIAGO 2024

Pozvání na 41. mezinárodní vědeckou konferenci DIAGO® 2024

Nejvyšší orgán ATD ČR, z.s., dovoluje pozvat na již tradiční akci ATD ČR, z.s., a to mezinárodní vědeckou konferenci DIAGO®. 

Zaměření konference:

Konference je zaměřena na měřicí metody, přístroje a systémy používané v údržbě k…