Nový kolektivní člen a partner Mitsubishi Electric Česká republika

Nový kolektivní člen a partner  Mitsubishi Electric Česká republika

Představujeme nového kolektivního člena a partnera Mitsubishi Electric Česká republika.

Technologický pokrok je motorem změn moderního života.

Již více než 100 let společnost Mitsubishi Electric přispívá k tomuto procesu svou špičkovou technologií, inovacemi a vysoce kvalitními produkty.

Společnost Mitsubishi Electric je světovým lídrem v oblasti průmyslové automatizace. Řešení Mitsubishi Electric jsou úspěšně používána v průmyslových odvětvích jako jsou F&B, automobilový průmysl, spotřební elektronika, průmyslová technika, věda, energetika, vodní hospodářství a řízení budov. 

Inovativní přístup k Průmyslu 4.0 umožňuje díky japonské koncepci e-F@ctory zvyšovat efektivitu a kvalitu výroby při současné redukci nákladů. Všechny produkty společnosti Mitsubishi Electric jako programovatelné PLC, pohony, průmyslové roboty, dotykové panely, CNC a laserové stroje   jsou oceňovány jako špičkové produkty v daných oborech a přinášejí obchodní úspěch po celé Evropě více než 30 let.

Práce špičkového servisního týmu, ale i produkty určené do oddělení údržeb vhodně kvalifikují Mitsubishi Electric Česká republika k aktivnímu členství v České společnosti pro údržbu. Jejich odborníci budou pravidelně přispívat k tématům z oblasti prediktivní údržby a umělé inteligence, automatizace, robotizace a digitalizace průmyslu, kde má údržba své neochvějné místo.

Mitsubishi Electric se angažuje v trvalém zlepšování technologických řešení – pro větší pokrok a lepší kvalitu života – v souladu s firemním motem Changes for the Better.


web: Mitsubishi Electric Česká republika

Zveřejněno: 02.09.2022

Další aktuality

Body of Knowledge
Body of Knowledge

Klíč k efektivitě: Prohloubení znalostí v údržbě a správě majetku s EFNMS.

Evropská federace národních společností pro údržbu (EFNMS) představila významný informační zdroj pro profesionály v oblasti údržby a správy majetku – publikaci " Maintenance Body of Knowledge" (BoK). Tato bezplatná, po…

TESTO měření elektrických veličin
TESTO měření elektrických veličin

V seriálu "Testo ŘEŠENÍ"

vám přinášíme společně s našim partnerem Testo s.r.o další řadu špičkových námětů nejenom v oblasti údržby.

 Profesionální přístroje Testo pro měření elektrických veličin

Inovativní přístroje pro měření elektrických veličin od společnosti Testo vynikají díky mimořádně…

Ohlédnutí za konferencí TOP 2024
Ohlédnutí za konferencí TOP 2024

Konference Údržba pro TOP manažery 2024 se vydařila - děkujeme za aktivní účast. sešlo se nás celkem 167 zastoupeno bylo 94 organizací a firem bylo shlédnuto 33 prezentací u stánků nabídlo a prezentovalo své produkty a služby 22 vystavovatelů

Připravujeme pro Vás další konferenci - ÚDRŽBA 2024 na…