Nový kolektivní člen a partner Mitsubishi Electric Česká republika

Nový kolektivní člen a partner  Mitsubishi Electric Česká republika

Představujeme nového kolektivního člena a partnera Mitsubishi Electric Česká republika.

Technologický pokrok je motorem změn moderního života.

Již více než 100 let společnost Mitsubishi Electric přispívá k tomuto procesu svou špičkovou technologií, inovacemi a vysoce kvalitními produkty.

Společnost Mitsubishi Electric je světovým lídrem v oblasti průmyslové automatizace. Řešení Mitsubishi Electric jsou úspěšně používána v průmyslových odvětvích jako jsou F&B, automobilový průmysl, spotřební elektronika, průmyslová technika, věda, energetika, vodní hospodářství a řízení budov. 

Inovativní přístup k Průmyslu 4.0 umožňuje díky japonské koncepci e-F@ctory zvyšovat efektivitu a kvalitu výroby při současné redukci nákladů. Všechny produkty společnosti Mitsubishi Electric jako programovatelné PLC, pohony, průmyslové roboty, dotykové panely, CNC a laserové stroje   jsou oceňovány jako špičkové produkty v daných oborech a přinášejí obchodní úspěch po celé Evropě více než 30 let.

Práce špičkového servisního týmu, ale i produkty určené do oddělení údržeb vhodně kvalifikují Mitsubishi Electric Česká republika k aktivnímu členství v České společnosti pro údržbu. Jejich odborníci budou pravidelně přispívat k tématům z oblasti prediktivní údržby a umělé inteligence, automatizace, robotizace a digitalizace průmyslu, kde má údržba své neochvějné místo.

Mitsubishi Electric se angažuje v trvalém zlepšování technologických řešení – pro větší pokrok a lepší kvalitu života – v souladu s firemním motem Changes for the Better.


web: Mitsubishi Electric Česká republika

Zveřejněno: 02.09.2022

Další aktuality

Ohlédnutí za konferencí ÚDRŽBA 2022
Ohlédnutí za konferencí ÚDRŽBA 2022

Ve dnech 14. a 15. září 2022 proběhla tradiční mezinárodní konference Údržba 2022 s velmi očekávaným podtextem „Údržba 4.0 a její vliv na úspory - energetické, lidské, technologické, finanční“. Výběr podtextu se ukázal jako velmi aktuální a citlivé téma. Konferenci spolupořádali Česká společnost…

Nový zákon č. 250/2021 Sb.
Nový zákon č. 250/2021 Sb.

Česká společnost pro údržbu a partner EASYFM s.r.o

vás zvou 8.září ve 13:00 hodin na webinář

Jak zajistit NOVÉ legislativní povinnosti v provozu technických zařízení, 

aniž by jste se trápili s papírováním.

Vše se bude "točit" kolem nového zákona č. 250/2021 Sb.

Více na webu           dvěstěpadesát…

Elektrotechnická výstava - TROJHALÍ
Elektrotechnická výstava - TROJHALÍ

Elektrotechnická výstava Volty.cz bude od 20. do 22. září 2022 v ostravském Trojhalí.

Výstava bude pro všechny odborníky oboru elektro, ale i pro širokou veřejnost, pro fanoušky elektromobility, obnovitelných zdrojů, smart technologií…

V odpoledních hodinách se prostor pro odborné přednášky změní…