Nový kolektivní člen a partner Mitsubishi Electric Česká republika

Nový kolektivní člen a partner  Mitsubishi Electric Česká republika

Představujeme nového kolektivního člena a partnera Mitsubishi Electric Česká republika.

Technologický pokrok je motorem změn moderního života.

Již více než 100 let společnost Mitsubishi Electric přispívá k tomuto procesu svou špičkovou technologií, inovacemi a vysoce kvalitními produkty.

Společnost Mitsubishi Electric je světovým lídrem v oblasti průmyslové automatizace. Řešení Mitsubishi Electric jsou úspěšně používána v průmyslových odvětvích jako jsou F&B, automobilový průmysl, spotřební elektronika, průmyslová technika, věda, energetika, vodní hospodářství a řízení budov. 

Inovativní přístup k Průmyslu 4.0 umožňuje díky japonské koncepci e-F@ctory zvyšovat efektivitu a kvalitu výroby při současné redukci nákladů. Všechny produkty společnosti Mitsubishi Electric jako programovatelné PLC, pohony, průmyslové roboty, dotykové panely, CNC a laserové stroje   jsou oceňovány jako špičkové produkty v daných oborech a přinášejí obchodní úspěch po celé Evropě více než 30 let.

Práce špičkového servisního týmu, ale i produkty určené do oddělení údržeb vhodně kvalifikují Mitsubishi Electric Česká republika k aktivnímu členství v České společnosti pro údržbu. Jejich odborníci budou pravidelně přispívat k tématům z oblasti prediktivní údržby a umělé inteligence, automatizace, robotizace a digitalizace průmyslu, kde má údržba své neochvějné místo.

Mitsubishi Electric se angažuje v trvalém zlepšování technologických řešení – pro větší pokrok a lepší kvalitu života – v souladu s firemním motem Changes for the Better.


web: Mitsubishi Electric Česká republika

Zveřejněno: 02.09.2022

Další aktuality

plc services
plc services

PLYNOVOD – ROPOVOD – PRODUKTOVOD - HORKOVOD

PŘELOŽKY – VÝSTAVBY – OPRAVY - REHABILITACE

Kdo jsme:

Společnost byla založena v roce 1998 pod názvem STP Special Services s. r. o. V roce 2009 prošla reorganizací a přejmenováním na PLC Services, a. s.

Po celou dobu působíme v oblasti výstavby a oprav…

Vašíkovy první krůčky
Vašíkovy první krůčky

POMOZTE VAŠÍKOVI UDĚLAT PRVNÍ KRŮČKY! 

Vašík, roční chlapeček, se narodil předčasně a jeho život byl poznamenán krvácením do mozku, což mělo za následek diagnózu dětské mozkové obrny. 

Jeho rodiče se nevzdali a od samého začátku se snažili poskytnout mu veškerou péči a podporu, kterou potřeboval.…

Konference NEXT 3 D
Konference NEXT 3 D

NEXT 3D přináší téma skutečných inovací díky 3D tisku a 3D skenování staví na zajímavých řečnících z české praxe

Nikdo nezná možnosti 3D tisku a 3D skenování lépe než ti, kdo už moderní technologie naplno využívají v průmyslu a výrobě, ve výzkumu i vývoji.

Po velmi příznivém ohlasu vloni se…