Nový kolektivní člen a partner Mitsubishi Electric Česká republika

Nový kolektivní člen a partner  Mitsubishi Electric Česká republika

Představujeme nového kolektivního člena a partnera Mitsubishi Electric Česká republika.

Technologický pokrok je motorem změn moderního života.

Již více než 100 let společnost Mitsubishi Electric přispívá k tomuto procesu svou špičkovou technologií, inovacemi a vysoce kvalitními produkty.

Společnost Mitsubishi Electric je světovým lídrem v oblasti průmyslové automatizace. Řešení Mitsubishi Electric jsou úspěšně používána v průmyslových odvětvích jako jsou F&B, automobilový průmysl, spotřební elektronika, průmyslová technika, věda, energetika, vodní hospodářství a řízení budov. 

Inovativní přístup k Průmyslu 4.0 umožňuje díky japonské koncepci e-F@ctory zvyšovat efektivitu a kvalitu výroby při současné redukci nákladů. Všechny produkty společnosti Mitsubishi Electric jako programovatelné PLC, pohony, průmyslové roboty, dotykové panely, CNC a laserové stroje   jsou oceňovány jako špičkové produkty v daných oborech a přinášejí obchodní úspěch po celé Evropě více než 30 let.

Práce špičkového servisního týmu, ale i produkty určené do oddělení údržeb vhodně kvalifikují Mitsubishi Electric Česká republika k aktivnímu členství v České společnosti pro údržbu. Jejich odborníci budou pravidelně přispívat k tématům z oblasti prediktivní údržby a umělé inteligence, automatizace, robotizace a digitalizace průmyslu, kde má údržba své neochvějné místo.

Mitsubishi Electric se angažuje v trvalém zlepšování technologických řešení – pro větší pokrok a lepší kvalitu života – v souladu s firemním motem Changes for the Better.


web: Mitsubishi Electric Česká republika

Zveřejněno: 02.09.2022

Další aktuality

PODCAST-Chemie pomáhá - údržba léčí
PODCAST-Chemie pomáhá - údržba léčí

Jan Hroch - "Chemie pomáhá, údržba léčí"

Hostem podcastu Svazu chemického průmyslu ČR CHEMIE POMÁHÁ byl tentokrát Ing. Jan Hroch, výkonný ředitel České společnosti pro údržbu, z.s. 

Česká společnost pro údržbu a Svaz chemického průmyslu jsou spolu propojeni nejenom partnerským vztahem, ale i velmi…

Forum údržby
Forum údržby

ČSPÚ a náš mediální partner Trade Media International

zvou příznivce údržby na hybridní konferenci FORUM ÚDRŽBY.

Na konferenci můžete sledovat i naše řečníky, členy předsednictva Pavla Hortlíka, Tomáše Hladíka a Václava Šimka.

Pro členy ČSPÚ je účast zdarma - při registraci zadejte do pole…

Pomozte s námi Agátce
Pomozte s námi Agátce

Pomozte s námi Agátce z Liberce! 

Sedmiletá Agátka žije jen s maminkou a dvouletou sestřičkou. Agátce byla diagnostikovaná středně těžká mentální retardace. A poruch je více – vada řeči a centrální hypotonie. Pokroků dosahuje hlavně rehabilitacemi, logopedií.  Je zcela závislá na dopomoci druhé…