Nový kolektivní člen a partner SMC CZ

Nový kolektivní člen a partner SMC CZ

Představujeme nového kolektivního člena a partnera

SMC INDUSTRIAL AUTOMATION CZ, s.r.o.

Víc než 60 let vám pomáháme řešit vaše každodenní výzvy

Společnost SMC byla založena v dubnu 1959 v japonském Tokiu a za více než 60 let se stala globálním lídrem v oblasti průmyslové automatizace. Dnes zaměstnává přibližně 23 000 zaměstnanců a její pobočky naleznete v 83 zemích světa. Od svého vzniku SMC vyvinulo komplexní portfolio produktů pro průmyslovou automatizaci ve všech významných průmyslových odvětvích: dodáváme 12 000 základních produktů s více než 700 000 variantami.

Naší nejdůležitější hodnotou jsou technické znalosti – SMC má 5 technických center, z nichž dvě se nacházejí v Evropě (Velká Británie a Německo) a zaměstnávají 1 700 vysoce specializovaných inženýrů. Spokojenost zákazníků je naším hlavním cílem. Více než 8 300 prodejních techniků podporuje a pomáhá najít to nejlepší řešení pro zákazníky. Naším závazkem je vyvíjet ty nejlepší produkty nejen pro dnešní generaci, ale i pro tu budoucí.

Specifická řešení pro vaše průmyslové odvětví

Různorodost výrobních procesů a průmyslových odvětví jsou důvody, proč má společnost SMC po celém světě týmy odborníků specializovaných na specifické požadavky každého průmyslového odvětví: v jejich zákonech, směrnicích, standardech nebo ve specifických technologických požadavcích.

SMC nabízí řešení například pro odvětví:

  • Aditivní výroba
  • Automobilový průmysl
  • Elektronický průmysl
  • Farmaceutický průmysl a zdravotnictví (Life Science)
  • Potravinářský průmysl
  • Bezpečnost strojních zařízení
  • Průmyslová údržba
  • Robotické aplikace
  • Obráběcí stroje

Náš závazek k odpovědnosti

V posledních několika letech společnost SMC pokračovala v plnění své společenské odpovědnosti a výrazně propagovala a podporovala udržitelnost, aby minimalizovala negativní dopady na životní prostředí.

Společnost SMC jako lídr v oblasti pneumatiky neustále vyvíjí efektivnější a ekologičtější řešení, jejichž hlavní prioritou je snižování emisí CO2. Jednou z klíčových součástí našeho komplexního přístupu je navrhování kompaktních a lehkých výrobků. Menší a lehčí výrobky vyžadují méně surovin na výrobu a méně času na zpracování. Kromě toho samotné výrobky spotřebovávají méně energie. Všechny tyto snahy přispívají ke snížení emisí CO2.

Plně integrovaná technická, výrobní a obchodní oddělení společnosti SMC jsou schopna reagovat na potřeby zákazníků z celého světa se společným cílem hledat nové metody účinné ochrany životního prostředí.


Více o společnosti SMC, nabízených produktech a řešeních naleznete na webových stránkách             www.smc.cz

Zveřejněno: 24.09.2023

Další aktuality

Kroky k udržitelnému stavebnictví
Kroky k udržitelnému stavebnictví

Zúčastněte se konference 12. 4. 2024 pořádané partnerskou organizací TZB-info.

Pokud máte zájem o udržitelné stavebnictví a hledáte inspiraci a informace, nezapomeňte navštívit konferenci "Kroky k udržitelnému stavebnictví", která se koná 12. dubna 2024 v PVA EXPO Praha.

Akce je určena odborníkům z…

ON-LINE monitorování olejů
ON-LINE monitorování olejů

Olejáři z KLEENTEKU radí:

Transformujte vaši údržbu s firmou Atten[2]

Představujeme inovátora v oblasti on-line monitorování olejů. Firma Atten[2] stojí v čele technologických inovací přinášejících revoluční spojení optické technologie rozpoznávání obrazu s umělou inteligencí a monitorování kondice…

CSRD Roadshow BUILT ENVIRONMENT
CSRD Roadshow BUILT ENVIRONMENT

EFNMS ve spolupráci s NVDO

pořádá už třetí pokračování webináře ESG/CSRD Roadshow.

Každé pokračování je zaměřené trochu jinak - prvním tématem byla Infrastruktura, druhým Výroba a na 28. 3. se chystá třetí pokračování s podtitulem "Built Environment".

 V každém pokračování vystupuje speciální…