Podpořme Elišku na její cestě k lepší chůzi!

Podpořme Elišku na její cestě k lepší chůzi!

Pětiletá Eliška z Jablonce se narodila předčasně a čelila zdravotním problémům, které způsobily dětskou mozkovou obrnu a ovlivnily její schopnost chůze.

Eliška je chytrá a usměvavá holčička.  Odmalička cvičí, a tak samostatně chodí i když s jistým omezením. Třeba zvládnutí chůze ze schodů je letos maminčino tajné vánoční přání.

Situace není snadná, protože Eliška roste a vyvíjí se rychle, a nemůže si dovolit zvolnit. Intenzivní rehabilitace jsou nákladné a zdravotní pojišťovny je nepokrývají. Proto se obracíme na vás s prosbou o pomoc. 

Pokud byste chtěli podpořit Elišku, můžete přispět na transparentní účet Nadace Preciosa s číslem účtu 115-1546940277/0100 a zprávou pro příjemce: Eliška.

Děkujeme

Vaše Nadace Preciosa

Zveřejněno: 31.10.2023

Další aktuality

Kroky k udržitelnému stavebnictví
Kroky k udržitelnému stavebnictví

Zúčastněte se konference 12. 4. 2024 pořádané partnerskou organizací TZB-info.

Pokud máte zájem o udržitelné stavebnictví a hledáte inspiraci a informace, nezapomeňte navštívit konferenci "Kroky k udržitelnému stavebnictví", která se koná 12. dubna 2024 v PVA EXPO Praha.

Akce je určena odborníkům z…

CSRD Roadshow BUILT ENVIRONMENT
CSRD Roadshow BUILT ENVIRONMENT

EFNMS ve spolupráci s NVDO

pořádá už třetí pokračování webináře ESG/CSRD Roadshow.

Každé pokračování je zaměřené trochu jinak - prvním tématem byla Infrastruktura, druhým Výroba a na 28. 3. se chystá třetí pokračování s podtitulem "Built Environment".

 V každém pokračování vystupuje speciální…

ON-LINE monitorování olejů
ON-LINE monitorování olejů

Olejáři z KLEENTEKU radí:

Transformujte vaši údržbu s firmou Atten[2]

Představujeme inovátora v oblasti on-line monitorování olejů. Firma Atten[2] stojí v čele technologických inovací přinášejících revoluční spojení optické technologie rozpoznávání obrazu s umělou inteligencí a monitorování kondice…