Podpořme Elišku na její cestě k lepší chůzi!

Podpořme Elišku na její cestě k lepší chůzi!

Pětiletá Eliška z Jablonce se narodila předčasně a čelila zdravotním problémům, které způsobily dětskou mozkovou obrnu a ovlivnily její schopnost chůze.

Eliška je chytrá a usměvavá holčička.  Odmalička cvičí, a tak samostatně chodí i když s jistým omezením. Třeba zvládnutí chůze ze schodů je letos maminčino tajné vánoční přání.

Situace není snadná, protože Eliška roste a vyvíjí se rychle, a nemůže si dovolit zvolnit. Intenzivní rehabilitace jsou nákladné a zdravotní pojišťovny je nepokrývají. Proto se obracíme na vás s prosbou o pomoc. 

Pokud byste chtěli podpořit Elišku, můžete přispět na transparentní účet Nadace Preciosa s číslem účtu 115-1546940277/0100 a zprávou pro příjemce: Eliška.

Děkujeme

Vaše Nadace Preciosa

Zveřejněno: 31.10.2023

Další aktuality

TESTO profesionální termokamery
TESTO profesionální termokamery

 Profesionální termokamery Testo pro efektivní průmyslovou údržbu.  

Termokamery testo 872s a testo 883 jsou ideální pro získání rychlého přehledu stavu Vašeho výrobního zařízení a instalací. Jsou první volbou pro každého, kdo chce vidět více tepelných detailů ve vyšším rozlišení. Oba tyto modely…

CMMS pro rok 2024
CMMS pro rok 2024

Přehled nejnovějších trendů v CMMS pro rok 2024.

CMMS - česky = Systém pro plánování a řízení údržby a servisu.

Bez digitálního pomocníka již budete jen velmi těžko a neefektivně řídit moderní údržbu.

Rok 2024 přináší revoluční změny v oblasti CMMS (Computerized Maintenance Management Systems).…

Nový kolektivní člen a partner ITICA s.r.o.
Nový kolektivní člen a partner ITICA s.r.o.

ITICA – Váš komplexní partner pro SAP řešení

Ve světě podnikových systémů SAP je nutnost inovativních a na míru šitých řešení stále zřetelnější. Tato řešení nejenže drží krok s technickými požadavky, ale také překonávají očekávání uživatelů. Společnost ITICA, lídr v oblasti poskytování SAP služeb,…