Pomáháme s Nadací Preciosa

Pomozte s námi Aničce z Jablonce!

Šestiletá Anička žije jen s maminkou, tříletým bráškou a pětiměsíční sestřičkou v Jablonci nad Nisou.

Aničce byla diagnostikována vývojová vada mozku a Arachnoidální cysta. Má epileptické záchvaty, které jsou různé intenzity, každý je jiný a jsou nepředvídatelné během dne i noci. Aktuální vývojová úroveň u Aničky odpovídá 2 roku věku. Poslední dva roky se více projevuje diagnostikovaný autismus a autoagrese. 
Anička je i přes všechny tyto zdravotní problémy úžasná holčička, která má svůj uzavřený svět. Radost ji dělá houpání v závěsném vaku, koupání a hraní si s kamínky nebo pískem.  

 

Příspěvek od Nadace Preciosa by byl použit na aktuální potřeby a rozvoj Aničky, což je intenzivní hipoterapii, rehabilitaci, logopedii, osobního ergoterapeuta, asistenta a senzorické pomůcky. 


Pokud byste chtěli přispět na Aničku, můžete přispět na sbírkový účet Nadace Preciosa 115-1546940277/0100, zpráva pro příjemce: Anička.


Děkujeme, že společně s námi pomáháte       https://www.nadacepreciosa.cz/ 

Zveřejněno: 18.05.2022

Další aktuality

Kroky k udržitelnému stavebnictví
Kroky k udržitelnému stavebnictví

Zúčastněte se konference 12. 4. 2024 pořádané partnerskou organizací TZB-info.

Pokud máte zájem o udržitelné stavebnictví a hledáte inspiraci a informace, nezapomeňte navštívit konferenci "Kroky k udržitelnému stavebnictví", která se koná 12. dubna 2024 v PVA EXPO Praha.

Akce je určena odborníkům z…

ON-LINE monitorování olejů
ON-LINE monitorování olejů

Olejáři z KLEENTEKU radí:

Transformujte vaši údržbu s firmou Atten[2]

Představujeme inovátora v oblasti on-line monitorování olejů. Firma Atten[2] stojí v čele technologických inovací přinášejících revoluční spojení optické technologie rozpoznávání obrazu s umělou inteligencí a monitorování kondice…

CSRD Roadshow BUILT ENVIRONMENT
CSRD Roadshow BUILT ENVIRONMENT

EFNMS ve spolupráci s NVDO

pořádá už třetí pokračování webináře ESG/CSRD Roadshow.

Každé pokračování je zaměřené trochu jinak - prvním tématem byla Infrastruktura, druhým Výroba a na 28. 3. se chystá třetí pokračování s podtitulem "Built Environment".

 V každém pokračování vystupuje speciální…