Pomáháme s Nadací Preciosa

Pomáháme s Nadací Preciosa

Pomozte s námi Eleonorce z Liberce!

Roční Eleonorce bylo diagnostikováno vzácné genetické nevyléčitelné onemocnění SMA, neboli spinální muskulární atrofie, typ II. Jde o postupné ochabování svalstva a ztrátu hybnosti těla.

I přesto, že ji byla nemoc diagnostikována relativně včas a byla zahájena neprodleně léčba zvaná genová terapie, nemoc se vyléčit nedá. S nemocí a jejími nástrahami se bude Eleonorka potýkat celý život.

Příspěvek od Nadace Preciosa bude použit na rehabilitace, rehabilitační pobyty a kompenzační a zdravotní pomůcky, které usnadní Eleonorce běžný život, a které ji především pomůžou se jednou postavit na nožičky.

Pokud byste chtěli pomoci, můžete si zakoupit naše charitativní náramky za 100 Kč nebo můžete přispět na transparentní účet Nadace Preciosa 115-1546940277/0100, zpráva pro příjemce: Eleonorka.


Děkujeme, že společně s námi pomáháte       https://www.nadacepreciosa.cz/ 

Zveřejněno: 19.10.2022

Další aktuality

Podpořme Veroniku na její cestě k lepšímu startu do života!
Podpořme Veroniku na její cestě k lepšímu startu do života!

Veronika z Liberce se narodila s genetickou epilepsií. Vlivem epilepsie nemluví, ale používá znakovou řeč a další alternativní komunikaci pro dorozumívání s okolím. Má zavedenou sondu do žaludku pro hlavní příjem stravy. Potýká se i s mnoha dalšími zdravotními problémy. I přes všechny peripetie…

Webinář údržby CSRD Roadshow MANUFACTURING
Webinář údržby CSRD Roadshow MANUFACTURING

CSRD - ESG - Evropský pohled na udržitelnost

Ve spolupráci s EFNMS Vám přinášíme možnost sledovat webinář na téma UDRŽITELNOST pohledem zahraničních asset manažerů.

Pozvánka na webinář:       KLIKNI ZDE

Přihláška na webinář:       KLIKNI ZDE

Evropský pohled na tematiku ESG pak budete mít možnost…

ESG základy - nový seminář ČSPÚ
ESG základy - nový seminář ČSPÚ

NOVINKA ČSPÚ

ESG - základy, první kroky a praktické souvislosti

jako pokračování úspěšného webináře jsme pro vás připravili jednodenní seminář, ve kterém se dozvíte základy a praktické souvislosti, které Vám pomohou překonat první kroky a pomůže vám nastartovat přechod na udržitelný business.…