Pomáháme s Nadací Preciosa

Pomáháme s Nadací Preciosa

Pomozte s námi Eleonorce z Liberce!

Roční Eleonorce bylo diagnostikováno vzácné genetické nevyléčitelné onemocnění SMA, neboli spinální muskulární atrofie, typ II. Jde o postupné ochabování svalstva a ztrátu hybnosti těla.

I přesto, že ji byla nemoc diagnostikována relativně včas a byla zahájena neprodleně léčba zvaná genová terapie, nemoc se vyléčit nedá. S nemocí a jejími nástrahami se bude Eleonorka potýkat celý život.

Příspěvek od Nadace Preciosa bude použit na rehabilitace, rehabilitační pobyty a kompenzační a zdravotní pomůcky, které usnadní Eleonorce běžný život, a které ji především pomůžou se jednou postavit na nožičky.

Pokud byste chtěli pomoci, můžete si zakoupit naše charitativní náramky za 100 Kč nebo můžete přispět na transparentní účet Nadace Preciosa 115-1546940277/0100, zpráva pro příjemce: Eleonorka.


Děkujeme, že společně s námi pomáháte       https://www.nadacepreciosa.cz/ 

Zveřejněno: 19.10.2022

Další aktuality

Nový kolektivní člen a partner SMC CZ
Nový kolektivní člen a partner SMC CZ

Představujeme nového kolektivního člena a partnera SMC INDUSTRIAL AUTOMATION CZ, s.r.o. Víc než 60 let vám pomáháme řešit vaše každodenní výzvy

Společnost SMC byla založena v dubnu 1959 v japonském Tokiu a za více než 60 let se stala globálním lídrem v oblasti průmyslové automatizace. Dnes…

Ohlédnutí za konferencí Údržba 2023
Ohlédnutí za konferencí Údržba 2023

Konference Údržba 2023 se vydařila, děkujeme a chystáme další. Rádi bychom poděkovali všem účastníkům konference za aktivní přístup a tvůrčí atmosféru, kterou se nám podařilo společně vytvořit. Děkujeme organizátorům z týmu ČSPÚ a celému kolektivu zámku LIBLICE. sešlo se nás celkem 150 zastoupeno…

Podpořme Zuzku k jejímu návratu do aktivního života!

Devatenáctiletá Zuzka z Frýdštejna měla loni vážnou dopravní nehodu, která změnila život nejen jí, ale i celé její rodině. Zuzka utrpěla vážné poranění mozku a následně upadla do vigilního kómatu. 

I přes pesimistické prognózy lékařů se její rodina rozhodla nevzdat se a podporovat Zuzku v jejím…