Tribotechnika v provozu a údržbě

Tribotechnika v provozu a údržbě

Slovo předsedy ČSPÚ ke konferenci - TRIBO 2022.

Ve dnech 8. a 9. listopadu 2022 proběhla v OREA RESORTU DEVĚT SKAL XIX. odborná konference TRIBOTECHNIKA V PROVOZU A ÚDRŽBĚ 2022. Konference dosáhla rekordního počtu účastníků překračujících počet přihlášených 130. Hlavním posláním konference bylo mezinárodní setkání odborníků s cílem prezentace nových poznatků a zkušeností týkajících se aplikace tribotechniky v provozu a údržbě strojů. V průběhu konference též proběhla prezentace deseti firem v rámci doprovodného programu.

Hlavními tématy konference byla problematika paliv a maziv motorových vozidel, provozní zkušenosti s automobilovými a průmyslovými oleji, provozní zkušenosti s mazáním a údržbou strojů, moderní diagnostické metody, kombinace diagnostických metod (tribo-vibro-termo) a novinky v legislativě.

Součástí konference bylo též předání ceny Jiřího Dedrleho, která se uděluje jednotlivci, jako projev úcty za zvláštní přínos a výsledky práce v technické diagnostice vedoucí k prosperitě oboru, dvěma novým laureátům.


Velmi vydařená akce - pojďte s námi na další  Konferenční seminář Údržba pro TOP manažery 2023

Zveřejněno: 13.11.2022

Další aktuality

TESTO profesionální termokamery
TESTO profesionální termokamery

 Profesionální termokamery Testo pro efektivní průmyslovou údržbu.  

Termokamery testo 872s a testo 883 jsou ideální pro získání rychlého přehledu stavu Vašeho výrobního zařízení a instalací. Jsou první volbou pro každého, kdo chce vidět více tepelných detailů ve vyšším rozlišení. Oba tyto modely…

CMMS pro rok 2024
CMMS pro rok 2024

Přehled nejnovějších trendů v CMMS pro rok 2024.

CMMS - česky = Systém pro plánování a řízení údržby a servisu.

Bez digitálního pomocníka již budete jen velmi těžko a neefektivně řídit moderní údržbu.

Rok 2024 přináší revoluční změny v oblasti CMMS (Computerized Maintenance Management Systems).…

Nový kolektivní člen a partner ITICA s.r.o.
Nový kolektivní člen a partner ITICA s.r.o.

ITICA – Váš komplexní partner pro SAP řešení

Ve světě podnikových systémů SAP je nutnost inovativních a na míru šitých řešení stále zřetelnější. Tato řešení nejenže drží krok s technickými požadavky, ale také překonávají očekávání uživatelů. Společnost ITICA, lídr v oblasti poskytování SAP služeb,…