Tribotechnika v provozu a údržbě

Tribotechnika v provozu a údržbě

Slovo předsedy ČSPÚ ke konferenci - TRIBO 2022.

Ve dnech 8. a 9. listopadu 2022 proběhla v OREA RESORTU DEVĚT SKAL XIX. odborná konference TRIBOTECHNIKA V PROVOZU A ÚDRŽBĚ 2022. Konference dosáhla rekordního počtu účastníků překračujících počet přihlášených 130. Hlavním posláním konference bylo mezinárodní setkání odborníků s cílem prezentace nových poznatků a zkušeností týkajících se aplikace tribotechniky v provozu a údržbě strojů. V průběhu konference též proběhla prezentace deseti firem v rámci doprovodného programu.

Hlavními tématy konference byla problematika paliv a maziv motorových vozidel, provozní zkušenosti s automobilovými a průmyslovými oleji, provozní zkušenosti s mazáním a údržbou strojů, moderní diagnostické metody, kombinace diagnostických metod (tribo-vibro-termo) a novinky v legislativě.

Součástí konference bylo též předání ceny Jiřího Dedrleho, která se uděluje jednotlivci, jako projev úcty za zvláštní přínos a výsledky práce v technické diagnostice vedoucí k prosperitě oboru, dvěma novým laureátům.


Velmi vydařená akce - pojďte s námi na další  Konferenční seminář Údržba pro TOP manažery 2023

Zveřejněno: 13.11.2022

Další aktuality

Kroky k udržitelnému stavebnictví
Kroky k udržitelnému stavebnictví

Zúčastněte se konference 12. 4. 2024 pořádané partnerskou organizací TZB-info.

Pokud máte zájem o udržitelné stavebnictví a hledáte inspiraci a informace, nezapomeňte navštívit konferenci "Kroky k udržitelnému stavebnictví", která se koná 12. dubna 2024 v PVA EXPO Praha.

Akce je určena odborníkům z…

ON-LINE monitorování olejů
ON-LINE monitorování olejů

Olejáři z KLEENTEKU radí:

Transformujte vaši údržbu s firmou Atten[2]

Představujeme inovátora v oblasti on-line monitorování olejů. Firma Atten[2] stojí v čele technologických inovací přinášejících revoluční spojení optické technologie rozpoznávání obrazu s umělou inteligencí a monitorování kondice…

CSRD Roadshow BUILT ENVIRONMENT
CSRD Roadshow BUILT ENVIRONMENT

EFNMS ve spolupráci s NVDO

pořádá už třetí pokračování webináře ESG/CSRD Roadshow.

Každé pokračování je zaměřené trochu jinak - prvním tématem byla Infrastruktura, druhým Výroba a na 28. 3. se chystá třetí pokračování s podtitulem "Built Environment".

 V každém pokračování vystupuje speciální…