Valná hromada Auto SAP

Valná hromada Auto SAP

ČSPÚ je dlouholetým členem Sdružení automobilového průmyslu.

V uplynulém roce dochází postupně ke zintenzivnění spolupráce mezi ČSPÚ a AutoSAP – o společných akcích jsme informovali v průběhu roku.

Ve středu 7. prosince 2022 se konala Valná hromada Sdružení Automobilového průmyslu na které mělo ČSPÚ zastoupení v osobě člena předsednictva Pavla Hortlíka.

Hlavním tématem diskuzí byla situace na energetickém trhu a vývoj ekonomiky v ČR a EU.

Na téma trhu s elektřinou a cen energií vystoupili se svými příspěvky Pavel Šolc (Člen představenstva ČEPS, a.s.) a René Neděla (Náměstek sekce energetiky MPO).

Rozhovor s Markem Morou (Viceguvernér České národní banky) na téma vývoje ekonomiky v ČR a EU, vedl potom zkušený Ivan Hodač (Předseda správní rady Aspen Institute Prague a bývalý generální tajemník ACEA).

V závěru zasedání Pavel Hortlík informoval členy AutoSAPu o společných aktivitách v uplynulém roce a plánovaných akcích ČSPÚ pro následující období.

Věříme, že tato spolupráce povede k dalšímu vzájemně prospěšnému sbližování obou organizací a růstu členské základny ČSPÚ a AutoSAP.


Pavel Hortlík, člen předsednictva ČSPÚ

Project General Manager 3 Best & Maintenance, TOYOTA MOTOR MANUFACTURING CZECH REPUBLIC s.r.o., https://www.toyotacz.com/

Zveřejněno: 11.12.2022

Další aktuality

Diagnostická údržba ve Vitesco
Diagnostická údržba ve Vitesco

Diagnostické metody údržby Siemens odvádějí ve Vitesco Technologies detektivní práci.

Trutnovský závod společnosti Vitesco Technologies nově využívá preventivní diagnostické metody, které vychází ze skutečného technického stavu zařízení. Nasazené technologie Siemensu umožňují na základě naměřených…

ABB Infoservis
ABB Infoservis

Servisní aplikace ABB Infoservice slaví úspěchy nejen mezi zákazníky.

Nedávno jsme se zúčastnili prestižní tuzemské soutěže WEBTOP100, kde se setkává to nejlepší v oblasti digitální komunikace, a to před špičkovou porotou složenou z 15 odborníků.

 S radostí oznamujeme, že ABB zabodovalo a v…

ZDARMA - Webinář na téma - ESG
ZDARMA - Webinář na téma - ESG

"ESG - cesta k trvale udržitelnému růstu a konkurenční výhodě"

Pro mnohé firmy zkratka neznámá ale brzy povinná.

Smart building club České společnosti pro údržbu vás zve na webinář, kde si položíme dvě stěžejní otázky:

Co udělat předtím, než začnete snižovat svou uhlíkovou stopu? Jak efektivně a…