Valná hromada Auto SAP

Valná hromada Auto SAP

ČSPÚ je dlouholetým členem Sdružení automobilového průmyslu.

V uplynulém roce dochází postupně ke zintenzivnění spolupráce mezi ČSPÚ a AutoSAP – o společných akcích jsme informovali v průběhu roku.

Ve středu 7. prosince 2022 se konala Valná hromada Sdružení Automobilového průmyslu na které mělo ČSPÚ zastoupení v osobě člena předsednictva Pavla Hortlíka.

Hlavním tématem diskuzí byla situace na energetickém trhu a vývoj ekonomiky v ČR a EU.

Na téma trhu s elektřinou a cen energií vystoupili se svými příspěvky Pavel Šolc (Člen představenstva ČEPS, a.s.) a René Neděla (Náměstek sekce energetiky MPO).

Rozhovor s Markem Morou (Viceguvernér České národní banky) na téma vývoje ekonomiky v ČR a EU, vedl potom zkušený Ivan Hodač (Předseda správní rady Aspen Institute Prague a bývalý generální tajemník ACEA).

V závěru zasedání Pavel Hortlík informoval členy AutoSAPu o společných aktivitách v uplynulém roce a plánovaných akcích ČSPÚ pro následující období.

Věříme, že tato spolupráce povede k dalšímu vzájemně prospěšnému sbližování obou organizací a růstu členské základny ČSPÚ a AutoSAP.


Pavel Hortlík, člen předsednictva ČSPÚ

Project General Manager 3 Best & Maintenance, TOYOTA MOTOR MANUFACTURING CZECH REPUBLIC s.r.o., https://www.toyotacz.com/

Zveřejněno: 11.12.2022

Další aktuality

Body of Knowledge
Body of Knowledge

Klíč k efektivitě: Prohloubení znalostí v údržbě a správě majetku s EFNMS.

Evropská federace národních společností pro údržbu (EFNMS) představila významný informační zdroj pro profesionály v oblasti údržby a správy majetku – publikaci " Maintenance Body of Knowledge" (BoK). Tato bezplatná, po…

TESTO měření elektrických veličin
TESTO měření elektrických veličin

V seriálu "Testo ŘEŠENÍ"

vám přinášíme společně s našim partnerem Testo s.r.o další řadu špičkových námětů nejenom v oblasti údržby.

 Profesionální přístroje Testo pro měření elektrických veličin

Inovativní přístroje pro měření elektrických veličin od společnosti Testo vynikají díky mimořádně…

Ohlédnutí za konferencí TOP 2024
Ohlédnutí za konferencí TOP 2024

Konference Údržba pro TOP manažery 2024 se vydařila - děkujeme za aktivní účast. sešlo se nás celkem 167 zastoupeno bylo 94 organizací a firem bylo shlédnuto 33 prezentací u stánků nabídlo a prezentovalo své produkty a služby 22 vystavovatelů

Připravujeme pro Vás další konferenci - ÚDRŽBA 2024 na…