Valná hromada Auto SAP

Valná hromada Auto SAP

ČSPÚ je dlouholetým členem Sdružení automobilového průmyslu.

V uplynulém roce dochází postupně ke zintenzivnění spolupráce mezi ČSPÚ a AutoSAP – o společných akcích jsme informovali v průběhu roku.

Ve středu 7. prosince 2022 se konala Valná hromada Sdružení Automobilového průmyslu na které mělo ČSPÚ zastoupení v osobě člena předsednictva Pavla Hortlíka.

Hlavním tématem diskuzí byla situace na energetickém trhu a vývoj ekonomiky v ČR a EU.

Na téma trhu s elektřinou a cen energií vystoupili se svými příspěvky Pavel Šolc (Člen představenstva ČEPS, a.s.) a René Neděla (Náměstek sekce energetiky MPO).

Rozhovor s Markem Morou (Viceguvernér České národní banky) na téma vývoje ekonomiky v ČR a EU, vedl potom zkušený Ivan Hodač (Předseda správní rady Aspen Institute Prague a bývalý generální tajemník ACEA).

V závěru zasedání Pavel Hortlík informoval členy AutoSAPu o společných aktivitách v uplynulém roce a plánovaných akcích ČSPÚ pro následující období.

Věříme, že tato spolupráce povede k dalšímu vzájemně prospěšnému sbližování obou organizací a růstu členské základny ČSPÚ a AutoSAP.


Pavel Hortlík, člen předsednictva ČSPÚ

Project General Manager 3 Best & Maintenance, TOYOTA MOTOR MANUFACTURING CZECH REPUBLIC s.r.o., https://www.toyotacz.com/

Zveřejněno: 11.12.2022

Další aktuality

plc services
plc services

PLYNOVOD – ROPOVOD – PRODUKTOVOD - HORKOVOD

PŘELOŽKY – VÝSTAVBY – OPRAVY - REHABILITACE

Kdo jsme:

Společnost byla založena v roce 1998 pod názvem STP Special Services s. r. o. V roce 2009 prošla reorganizací a přejmenováním na PLC Services, a. s.

Po celou dobu působíme v oblasti výstavby a oprav…

Vašíkovy první krůčky
Vašíkovy první krůčky

POMOZTE VAŠÍKOVI UDĚLAT PRVNÍ KRŮČKY! 

Vašík, roční chlapeček, se narodil předčasně a jeho život byl poznamenán krvácením do mozku, což mělo za následek diagnózu dětské mozkové obrny. 

Jeho rodiče se nevzdali a od samého začátku se snažili poskytnout mu veškerou péči a podporu, kterou potřeboval.…

Konference NEXT 3 D
Konference NEXT 3 D

NEXT 3D přináší téma skutečných inovací díky 3D tisku a 3D skenování staví na zajímavých řečnících z české praxe

Nikdo nezná možnosti 3D tisku a 3D skenování lépe než ti, kdo už moderní technologie naplno využívají v průmyslu a výrobě, ve výzkumu i vývoji.

Po velmi příznivém ohlasu vloni se…