Valná hromada Auto SAP

Valná hromada Auto SAP

ČSPÚ je dlouholetým členem Sdružení automobilového průmyslu.

V uplynulém roce dochází postupně ke zintenzivnění spolupráce mezi ČSPÚ a AutoSAP – o společných akcích jsme informovali v průběhu roku.

Ve středu 7. prosince 2022 se konala Valná hromada Sdružení Automobilového průmyslu na které mělo ČSPÚ zastoupení v osobě člena předsednictva Pavla Hortlíka.

Hlavním tématem diskuzí byla situace na energetickém trhu a vývoj ekonomiky v ČR a EU.

Na téma trhu s elektřinou a cen energií vystoupili se svými příspěvky Pavel Šolc (Člen představenstva ČEPS, a.s.) a René Neděla (Náměstek sekce energetiky MPO).

Rozhovor s Markem Morou (Viceguvernér České národní banky) na téma vývoje ekonomiky v ČR a EU, vedl potom zkušený Ivan Hodač (Předseda správní rady Aspen Institute Prague a bývalý generální tajemník ACEA).

V závěru zasedání Pavel Hortlík informoval členy AutoSAPu o společných aktivitách v uplynulém roce a plánovaných akcích ČSPÚ pro následující období.

Věříme, že tato spolupráce povede k dalšímu vzájemně prospěšnému sbližování obou organizací a růstu členské základny ČSPÚ a AutoSAP.


Pavel Hortlík, člen předsednictva ČSPÚ

Project General Manager 3 Best & Maintenance, TOYOTA MOTOR MANUFACTURING CZECH REPUBLIC s.r.o., https://www.toyotacz.com/

Zveřejněno: 11.12.2022

Další aktuality

PODCAST-Chemie pomáhá - údržba léčí
PODCAST-Chemie pomáhá - údržba léčí

Jan Hroch - "Chemie pomáhá, údržba léčí"

Hostem podcastu Svazu chemického průmyslu ČR CHEMIE POMÁHÁ byl tentokrát Ing. Jan Hroch, výkonný ředitel České společnosti pro údržbu, z.s. 

Česká společnost pro údržbu a Svaz chemického průmyslu jsou spolu propojeni nejenom partnerským vztahem, ale i velmi…

Forum údržby
Forum údržby

ČSPÚ a náš mediální partner Trade Media International

zvou příznivce údržby na hybridní konferenci FORUM ÚDRŽBY.

Na konferenci můžete sledovat i naše řečníky, členy předsednictva Pavla Hortlíka, Tomáše Hladíka a Václava Šimka.

Pro členy ČSPÚ je účast zdarma - při registraci zadejte do pole…

Pomozte s námi Agátce
Pomozte s námi Agátce

Pomozte s námi Agátce z Liberce! 

Sedmiletá Agátka žije jen s maminkou a dvouletou sestřičkou. Agátce byla diagnostikovaná středně těžká mentální retardace. A poruch je více – vada řeči a centrální hypotonie. Pokroků dosahuje hlavně rehabilitacemi, logopedií.  Je zcela závislá na dopomoci druhé…