Nadace děkuje za Vašíka

Nadace děkuje za Vašíka

S Vaší pomocí jsme pro Vašíka vybrali 240.000Kč! 

Vašík, roční chlapeček, se narodil předčasně a jeho život byl poznamenán krvácením do mozku, což mělo za následek diagnózu dětské mozkové obrny. 

Rodiče využijí finanční prostředky na rehabilitační pobyty, rehabilitace a kompenzační a zdravotní pomůcky, které Vašíkovi usnadní běžný život. 

Všem, kdo jste podpořili naši veřejnou sbírku, děkujeme.

POMOZTE VAŠÍKOVI UDĚLAT PRVNÍ KRŮČKY! 

Vašík, roční chlapeček, se narodil předčasně a jeho život byl poznamenán krvácením do mozku, což mělo za následek diagnózu dětské mozkové obrny. 

Jeho rodiče se nevzdali a od samého začátku se snažili poskytnout mu veškerou péči a podporu, kterou potřeboval. Pravidelně chodí na hipoterapii, plavání a další rehabilitace, které mu pomáhají rozvíjet jeho motoriku a posilovat svaly. 

Léčba a rehabilitace Vašíka jsou nákladné a zdravotní pojišťovny neproplácí veškeré náklady, a proto se obracíme na vás s prosbou o pomoc. Vaše příspěvky by mohly pomoci rodině Vašíčka zajistit další rehabilitace, pomůcky a rehabilitační pobyty, které jsou důležité pro jeho pokroky. 

Každý příspěvek, ať už malý či velký, má obrovský význam.

Společně můžeme pomoci Vašíkovi udělat první krůčky a změnit jeho život.


Pokud byste chtěli s námi pomoci, můžete si zakoupit naše charitativní náramky za 100Kč nebo můžete přispět na transparentní účet Nadace Preciosa

115-1546940277/0100

zpráva pro příjemce: Vašík

Zveřejněno: 01.06.2023

Další aktuality

Nový kolektivní člen a partner SMC CZ
Nový kolektivní člen a partner SMC CZ

Představujeme nového kolektivního člena a partnera SMC INDUSTRIAL AUTOMATION CZ, s.r.o. Víc než 60 let vám pomáháme řešit vaše každodenní výzvy

Společnost SMC byla založena v dubnu 1959 v japonském Tokiu a za více než 60 let se stala globálním lídrem v oblasti průmyslové automatizace. Dnes…

Ohlédnutí za konferencí Údržba 2023
Ohlédnutí za konferencí Údržba 2023

Konference Údržba 2023 se vydařila, děkujeme a chystáme další. Rádi bychom poděkovali všem účastníkům konference za aktivní přístup a tvůrčí atmosféru, kterou se nám podařilo společně vytvořit. Děkujeme organizátorům z týmu ČSPÚ a celému kolektivu zámku LIBLICE. sešlo se nás celkem 150 zastoupeno…

Podpořme Zuzku k jejímu návratu do aktivního života!

Devatenáctiletá Zuzka z Frýdštejna měla loni vážnou dopravní nehodu, která změnila život nejen jí, ale i celé její rodině. Zuzka utrpěla vážné poranění mozku a následně upadla do vigilního kómatu. 

I přes pesimistické prognózy lékařů se její rodina rozhodla nevzdat se a podporovat Zuzku v jejím…